Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StawiszczeCraft [] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [10 slotów] [serwer:Dedykowany]


K4zik4Life

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: StawiszczeCraft

 

strzalka.gifIP serwera: 188.165.216.158:25062

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera:

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 10

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Essentials,WorldEdit,Jail,AuthMe,Vault,PlayerStatus....itp

 

strzalka.gifZałoga: Exploited.Niemieszany.DadWader.frugoisgood12

 

 

D.png

strzalka.gifReszta na serwerze...

 

 

 

Życze.powodzenia K4zik4Life

Opublikowano

Serwer nie ogar administracja tp mnie na event bez mojej zgody, event byl niedopracowany i jeszcze rozwalilem im szklo bo bylo niezabezpieczone to kicka dostalem bo nieznaja komend o.O

Opublikowano

admin pisał że będzie event, więc co teraz kłamiesz?

"Pisał" że będzie event :) ale może gracz "nie chciał" na nim uczestniczyć :)

Opublikowano

Liczyłeś mu czas o_O ?

Do drugiego ,,zdania" brak mi słów :x

Serwer ma w grom lagów, i ciągle powtarza się ,,Zapraszam na event" jeden raz wystarczy a tak to na czacie robi się straszny spam i bałagan.

  

Opublikowano

1 sprawa graliście tam kiedyś wy dwoje?

2 sprawa rydzyk zachowywal sie jak jakis debil

3 sprawa ze admistracja tepnie gracz bo pyta gdzie isc na event to jescze zle

4 sprawa pozdrawiam wszystkich i zapraszam ten serwer wymiata miala admistracja oraz wiele rozrywki a event był dopracowany

Opublikowano

Wiecie co teraz ja nawet zmieniam zdanie reszta adminów mnie ignoruje, jak wbijam na ts to admini robią kanał na hasło.

Może i robiłem wam pluginy ale pa pa pa za ignorowanie mnie

darek mówi nara

1330108169-U307916.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...